Mechanická hliníková rampa DH-AM s úpravou pro přepravu koní

DHOLLANDIA již za řadu let vybudovala dobrou reputaci pro prémiové, vizuálně atraktivní koňské rampy DH-AC s hydraulickým otevíráním a zavíráním plošiny, vč. nouzového ovládání v případě selhání baterie. 
Aby společnost DHOLLANDIA nabídla řešení pro všechny segmenty sportovních koní, přizpůsobila jinou mechanickou rampu typu DH-AM.25.
 
Koňská rampa DH-AM.25 je vybavena lehkou hliníkovou plošinou, která se otáčí kolem dvou na stranách namontovaných závěsů. Otevírání a zavírání jsou, kromě torzní pružiny, ukryté ve spodním lemu platformy, podporovány přídavnými plynovými vzpěrami, namontovanými na zadní straně plošiny. Ty mohou být přizpůsobeny pevností a množstvím tak, aby kompenzovaly zatížení dodatečné pochůzí vrstvy na platformě. Rampa může být vzadu karoserie vozidla nebo na boku a je kompatibilní s mnoha různými typy nástaveb. DH-AM je velmi jednoduchá a snadno ovladatelná. Protože je plně nezávislá na jakémkoliv zdroji akumulátoru, má proto maximální spolehlivost a prakticky žádné náklady na údržbu (kromě občasného mazání dvou závěsů).
 
Pokud požadujete další informace k tomuto tématu, neváhejte nás kontaktovat.
Sledujte také na facebooku DhollandiaCZ nebo se přihlaste k odběru novinek info@dhollandia.cz